Руководитель отдела маркетинга и продаж первичной недвижимости

Подробнее...

Руководитель отдела закупок (Китай)

Рекрут –Альянс для своего клиента - торговой компании с розничной сетью более 1500 магазинов по Украине ищет Руководителя отдела закупок (Китай)

Подробнее...

Менеджер по маркетингу

Компания Рекрут-Альянс для своего клиента – открывает конкурс на вакансию: Менеджер по маркетингу.

Подробнее...

Commodity trader

Our client – food commodities trading company, which specialized in trading food commodities: meat, eggs, energy and N\A drinks… is looking for an experienced specialist to fill in the vacancy of the Commodity trader.

Подробнее...

Менеджер проектних продажів будматеріалів

Компанія Рекрут-Альянс для свого клієнта - торгівельно-виробничого підприємства відкриває конкурс на вакансію: менеджер проектних продажів будматеріалів.

Подробнее...

Маркетолог/керівник відділу маркетингу

Для нашого клієнта – розважально - пізнавального комплексу для дітей та дорослих  ми відкриваємо конкурс на вакансію «Маркетолог/керівник відділу маркетингу».

Подробнее...

Маркетолог

Компанія Рекрут-Альянс для свого клієнта - торгівельно-виробничого підприємства відкриває конкурс на вакансію: Маркетолог.

Подробнее...

Менеджер з продажів (B2B: фототехніка, обладнання для фотостудій)

Наш клієнт – ексклюзивний представник відомих світових виробників професійної фототехніки в Україні, оголошує конкурс на вакансію: Менеджер з продажів (B2B: фототехніка, обладнання для фотостудій).

Подробнее...

Интернет-маркетолог

Компания Рекрут-Альянс для своего клиента, который работает на рынке финансовых услуг ищет специалистов на вакансию: Интернет-маркетолог.

Подробнее...

Регіональний менеджер з реалізації природного газу

Рекрут-Альянс для нашого клієнта – компанії-трейдера природного газу відкриває  конкурс на вакансію: Регіональний менеджер з реалізації природного газу.
Вакансія актуальна для всіх регіонів України.

Подробнее...